Nabídka :

V oboru elektromontážních prací mám praxi více jak 15 let. Provádím převážně silnoproudé elektroinstalace a v rámci bytů, kanceláří  a  menších  provozoven  i  rozvody slaboproudé. 

Mou  prioritou  je  odvést  dobrou  a  kvalitní práci  ať  už se  jedná o menší či větší a dlouhodobější zakázku. Na prvním místě je provedení elektroinstalace v souladu s platnými technickými normami a bezpečnostními  požadavky,  tak  aby  nebyla  ohrožena  bezpečnost osob a nedošlo ke škodám na majetku. 

Po dohodě se zákazníkem/investorem  postupuji v souladu s časovými, prostorovými možnostmi dané akce a ve spolupráci s ostatními zúčastněnými  řemesly, tak  aby bylo  dosaženo ve stanoveném čase požadovaného výsledku. 


Provádím :

- Kompletní elektroinstalační a elektromontážní práce                                                                                  - Novou elektroinstalaci při rekonstrukci pro kuchyň a koupelnu                                                                  - Elektroinstalaci v půdních vestavbách, menších provozovnách (prodejna, butik, salatérie, apod.)          - Výměnu a přepojení bytových i domovních rozvaděčů vč. jističů,  stykačů, apod.                                    - Instalaci samostatných okruhů pro pračku, sušičku, varnou desku a pod.                                                - Výměnu stávajícího osvětlení na chodbách za světla s LED a pohybovými čidly                                      - Dekorační/účelové LED osvětlení  v bytech, výstavních prostorách a pod.                                                           

            

                                                                                                                                -               


                              


   


Městský úřad

Klikněte a můžete začít psát. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem.

 

Vzdělávání

Klikněte a můžete začít psát. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem.

Daňový rádce

Klikněte a můžete začít psát. Veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo.

 

Komunální odpad

Klikněte a můžete začít psát. Voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem.

Poplatky

Klikněte a můžete začít psát. Ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit.

 

Komunita

Klikněte a můžete začít psát. Adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt.